Jak pracuję ?

W trackie konsultacji moja wiedza, doświadczenia oraz czas są dla Ciebie. Pracuję tak, abyś jak najwięcej skorzystał z naszych spotkań.

Co jest dla mnie ważne, czym się kieruję ?

Zaangażowanie
Jako mój Klient, jesteś dla mnie najważniejszy. Twoje potrzeby traktuję indywidualnie. Podczas sesji przekazuję Ci swoją pełną wiedzę i stymuluję do podejmowania najlepszych dla Ciebie decyzji w odniesieniu do rzeczywistych sytuacji zawodowych. Uczestniczę w procesie zmian nie jako teoretyk lecz jako doświadczony partner, który potrafi w praktyce wykorzystać swoje kompetencje by udzielić Ci wsparcia i pomocy.

Partnerstwo
Współpracujemy na równej płaszczyźnie. Jestem Twoim partnerem podczas trwania całego procesu konsultacji. Będę dążył do tego, abyś wykorzystał swój potencjał. Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz. Ja zadbam, aby rezultat do którego będziemy wspólnie dążyć był dla Ciebie użyteczny

Cel
Twój cel. Wiesz do czego dążysz.
Wspólnie zadbamy, aby to do czego zmierzasz było osiągalne, mierzalne, jasno określone i co ważne - dla Ciebie użyteczne.
Pracując ponad 20 lat w biznesie wiem jak ważna jest efektywność, skuteczność i wydajność, poparta dobrym planem.

Satysfakcja Klienta
Zależy mi, abyś jako mój Klient wyniósł z naszej współpracy nie tylko nowe doświadczenia, pomysły, wiedzę lecz także inspiracje a przede wszystkim motywacje do dalszych działań, która zostanie z Tobą na długo po zakończeniu konsultacji.

Co zyskasz ?

Uznanie

Będę słuchał, sugerował, podkreślał Twoje osiągnięcia i zaangażowanie. Wierzę w Ciebie i będę o tym mówił.

 

Motywację

Pokażę Ci do czego doprowadzi Twoja determinacja, dostrzeżesz korzyści jakie może Ci dać zmiana, rozwój.

 

Dążenie do istoty sprawy

Abyś dostrzegł różne rozwiązania i pełną perspektywę stojących przed Tobą możliwości.

 

Poznasz swojego "wewnętrznego" krytyka.

Zrozumiesz obawy i pozorne "ograniczenia".

Po zidentyfikowaniu, przestaną one mieć negatywny wpływ na  Twój rozwój i osiągnięcie celu.

 

Pewność siebie.

W podejmowaniu wyzwań, rozwiązywaniu problemów, umacniając tym samym swoje poczucie wartości.

Zasady naszej współpracy
 

Zacznij bez żadnych kosztów!

Zadzwoń do mnie lub napisz, a ja bezpłatnie udzielę Ci wstępnej konsultacji i omówimy szczegóły.

To jest Sesja startowa - za darmo.

 

Chcesz dokonać zmian w swoim życiu zawodowym.

Pragniesz zwiększyć swoje kompetencje, usprawnić procesy, polepszyć wyniki.

Istotnym jest określić miarę sukcesu. Chodzi o to, żeby na koniec konsultacji, coachingu można było jednoznacznie stwierdzić, czy cel został osiągnięty, czy nie. W ten sposób unikamy sytuacji, w której nie wiadomo, czy proces powinien się już zakończyć, czy też powinien jeszcze trwać.

Powyższe ustalimy podczas sesji startowej.

 

Jesteś świadomy, że każda zmiana wymaga czasu i jest to naturalny proces.

Aby konsultacje, coaching był skuteczny a rezultaty miały trwały charakter, zwykle potrzeba kilku sesji trwających od 30 do 60 minut. Według moich doświadczeń, zbytnie przedłużanie spotkania skutkuje zmniejszoną uwagą (pod koniec sesji) oraz mniej efektywnym wykorzystaniem czasu jednej sesji.

 

Nasze sesje są poufne, przyjazne i skierowane wyłącznie dla Ciebie.

Wszytko to co będzie omawiane na sesji zostanie pomiędzy nami.

 

Będę Ci zadawał pytania.

Czasem poproszę o wypełnienie formularza lub dokładniejsze wyjaśnienie danej kwestii po to, abym jak najlepiej zrozumiał do czego dążysz i w jaki sposób pomóc Ci osiągnąć cel. Niekiedy pytania mogą Ci się wydać osobliwe. Ma to swoje uzasadnienie w tym, żeby stworzyć dla Ciebie środowisko do innego spojrzenia na konkretny problem, co może Ci pomóc w uzyskaniu pomysłu, idei lub rozwiązania, które zdecydujesz się wprowadzić w życie.

 

Od Ciebie zależy jaki będzie ostateczny wynik naszej współpracy.

Ja jestem odpowiedzialny za konsultacje i coaching. Ty, jako Klient jesteś odpowiedzialny za wynik, ponieważ Ty masz w zamiarze wykorzystać pozyskaną wiedzę i wdrożyć w życie idee, które powstały podczas naszej współpracy.

 

Pamiętaj proszę

Moja osoba będzie dla Ciebie jedynie partnerem i towarzyszem na drodze zmian, na drodze, na którą zdecydowałeś się wkroczyć.

W każdym momencie możesz zakończyć naszą współpracę lub zmienić temat konsultacji.

To od Ciebie zależy jakie podejmiesz decyzje bazując na wnioskach z naszych spotkań.

To Ty będziesz odbiorcą wszelkich korzyści i konsekwencji decyzji, które podejmiesz.

W zakresie moich usług nie wchodzi podejmowanie decyzji za Klienta i rozwiązywanie problemów natury psychologicznej lub emocjonalnej.

W zakresie moich usług jest udzielenie pomocy i wsparcia w wydobyciu potencjału i odkryciu umiejętności, które posiada Klient.

Kontakt

 

Zacznij bez żadnych kosztów!

Bezpłatnie udzielę Ci wstępnej konsultacji.

  • Czarny LinkedIn Icon

© 2019 by Dariusz Domagała

Zgodnie z RODO przetworzę Twoją wiadomość w celu kontaktu z Tobą i będzie w mojej skrzynce e-mail. 

Zachęcam do przeczytania Polityki prywatności.

 

Korzystający ze strony www darekdomagala.pl składa tym samym oświadczenie woli potwierdzające zapoznanie się i akceptację Regulaminu oraz polityki prywatności. 

TAGI
 
biznesowe być sobą cel cv resume decyzja doradca niepewność excel kariera kompetencje konsultant kupić list motywacyjny menedżer miękkie motywacja optymizm personalne plan początkujący postępować praca prezent priorytet problem produktywność razem relacje rozwój sesja siła specjalista spokój strach stres student sukces szkolenie w siebie wartości ważne wiara współpraca wykwalifikowany wynik wyzwanie your blog zachowanie zadanie zajęty zakup zawodowe zmiana żyć